Náš svět se točí kolem vás  
       
Skip Navigation Links  
       
Skladování    
       
  MOL Logistics vložila podstatnou část investic do lidských zdrojů, nových technologií a zařízení s cílem upevnit svou pozici globálního lídra v řízení dodavatelského řetězce.  
       
  Proces skladování se sídlem v Plzni je plně řízený logistickým systémem state-of-the-art vyvinutý na míru zákazníkům jednou z předních softwarových společností na světě, Manhattan Associates. Propracované zařízení pro snímání a čtení čárových kodů- včetně radio-frekvenčního zařízení pro okamžitý záznam pohybu výrobků ve skladu - zajišťuje vysokou efektivitu a bezchybné plnění příchozích a odchozích procesů.  
     
  Naše moderní skladová zařízení jsou postavena dle nejnovějších standardů a strategicky umístěna v průmyslové oblasti Plzně - Borská Pole, s vynikajícím přístupem k dálnici D5 z Německa do Prahy. Ostatní sklady umístěné po celém území České republiky a kontrolovány námi zvolenými partnerskými společnostmi jsou také plně vybaveny a připraveny nabídnout flexibilní skladovací možnosti pro různé typy komodit, podle potřeb našeho zákazníka.  
       
  Služby přidané hodnoty    
       
  Kromě manipulačních a skladovacích aktivit v našem skladu, zvyšuje MOL Logistics hodnotu produktů svých zákazníků pomocí rozsáhlého počtu služeb, včetně přebalování, třídění, etiketování, okamžité kontroly skladových zásob, rozsáhlé zakázkové zprávy, atd.  
       
  MOL Logistics je schopna různých služeb s přidanou hodnotou a má značné zkušenosti v této oblasti se specializací na elektronické a technologicky špičkové produkty. V našich skladech podporujeme dokončení produkce, úpravu a přebalování výrobků našeho klienta před skladováním a vývozem.  
       
Copyright 2017. MOL Logistics