Náš svět se točí kolem vás  
       
Skip Navigation Links  
     
Vítejte v MOL Logistics Czech  
     
  MOL Logistics (Czech) s.r.o. je divize společnosti Mitsui O.S.K. Lines , který patří mezi přední globální hráče v dopravě a logistice. Naše divize byla založena v roce 2004 a od té doby si už vysloužila své pevné místo na logistickém trhu.  
     
  MOL Logistics vytváří a rozvíjí osvědčené postupy vhodné pro každého zákazníka s využitím nových informačních technologií. Nabízíme komplexní řešení uceleného zásobovacího řetězce, zaměřené na snížení nákladů, zvýšení spokojenosti zákazníků, snížení investic a zefektivnění dodávek.  
     
  Rozsáhlá infrastruktura MOL organizací zahrnuje služby s přidanou hodnotou a veřejné sklady, distribuční centra, letecké, námořní a silniční dopravy, terminály a kombinované přepravní služby.  
     
  MOL Logistics (Czech) s.r.o. nabízí svým zákazníkům své kvalitní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky. Toto můžeme nabídnout díky vysoké odbornosti a zkušenostem našich pracovníků s využitím celosvětové sítě poboček a partnerů MOL.  
     
  Náš servis nespočívá jen v dopravě a skladování, ale nahlížíme na logistické operace z pohledu zákazníka a proto mu přinášíme optimální řešení.  
     
  Zásady naší práce jsou:  
  • Osobní a aktivní přístup k zákazníkům
• Vysoká kvalita služeb
• Komplexní řešení
• Hospodárnost
 
     
     
     
Copyright 2017. MOL Logistics